aktualizace : 2.9.2015


Menu


Soutěže 2015/2016

Zajímavé odkazy

Kontakt

TJ Jiskra Humpolec

oddíl stolního tenisu

Tyršovo náměstí 745

396 01 Humpolec

pinechumpolec@email.czOptimalizace pro vyhledávače


Nejen Dobří holubi se vracejí….

aneb soustředění 2015

Stalo se to v Humpolci v dobách „dávných“, (sezóna 2007/2008) když jsme slavili „chomout“ pro Martina Fišara a Luďka Brzoně a také nástup sedmé dekády pana Poulíčka. Při všech těch oslavách se nám do hlav vloudila myšlenka, že bychom mohli uspořádat mládežnické soustředění.
Nikdo nemohl tušit, že původní nápad bude úspěšný, rozroste se a dokonce se stane krásnou tradicí. Po nesmělém začátku, kdy soustředění bylo jen týdenní a jen pro naše hráče, je v současné době čtrnátidenní ve dvou bězích a účastní se ho hráči z širokého a dalekého okolí.
Za dobu devíti let práce s mládeží v Humpolci se nám podařilo 2 x zvítězit v Poháru Vysočiny (2010, 2015), 5 x být na druhém a jednou na čtvrtém místě.
Letos jsme uspořádali již 9.ročník, kterého se zúčastnilo celkem 28 hráčů ve dvou týdenních bězích. Přijeli i hráči, kteří se našeho soustředění zúčastnili již v roce 2011 (Petr Šetek, Vít Brukner, Edita Studenovská, Michal Stejskal, Tomáš Juřica, Petr Pospíchal a Šárka Pikolonová). Děkujeme jim za věrnost našim stolům. Letošního soustředění se v termínu 17. –21.8. zúčastnilo 16 hráčů (6 oddílů z Vysočiny, Jihočeského kraje a Severomoravského kraje) ve věku od 8 do 19ti let.
V termínu 24. – 28.8. to bylo 12 humpoleckých nadějí, které tvrdě pracovaly na kvalitě úderů a fyzičce, protože je čeká obhajoba Poháru Vysočiny.

Děkujeme trenérům, kteří se ve své dovolené svém volnu dobrovolně zavřeli do sokolovny a trávili čas v třífázovém tréninkovém rytmu.

Také moc děkujeme TJ Jiskra Humpolec za nezištné poskytnutí sportovišť, pivovaru Bernard za dar v podobě exkurze a ochutnávky jejich produktů.

Děkujeme SZeŠ za ubytování a stravování našich přespolních účastníků.
Bylo to hodně náročných a vydařených 14 dnů. Doufejme, že v příští sezóně přijdou všem k duhu.