aktualizace : 13.1.2019


Menu

Soutěže 2019/2020


Zajímavé odkazy

Kontakt

TJ Jiskra Humpolec

oddíl stolního tenisu

Tyršovo náměstí 745

396 01 Humpolec


počítadlo.abz.cz

Aktuality

Krajské přebory mladšího žactva

Vloženo 31.3.2019

V sobotu 30.3. se v naší herně konaly Krajské přebory mladšího žactva. A byla opět úroda medailí. Přebornicí kraje Vysočina se stala Michaela Rohová, před Veronikou Janů. Pak si holky vyšláply v turnaji čtyřher (hrála se smíšená soutěž spolu s chlapci) na všechny své soupeře a další zlato bylo na světě. Gratulace a hodně štěstí na Mistrovství ČR v Jaroměři.

Poslední BTM ČR v této sezóně

Vloženo 30.3.2019

Seriál turnajů BTM ČR mládeže byl ukončen na turnaji ve Valticích a Hluku. Naše hráčky se opět prosadily na stupně nejvyšší. V kategorii mladších žákyň vybojovala Michaela Rohová zlatou medaili ve čtyřhře, spolu s Lucií Juchelkovou (Sokol Vsetín). Jako nenasazený pár opravdu překvapily. Kategorie nejmladších žákyň nám přinesla hned dvě medaile. Ve douhře vybojovala Veronika Janů stříbro a spolu s Romanou Gluckovou (Granitol Moravský Beroun) bronz ve čtyřhře.
V celkovém žebříčku ČR nejmladších žákyň, se Veronika Janů stala druhou nejlepší hráčkou v České republice. Nádhera !

Skvělý úspěch

Vloženo 8.2.2019

V Hostinném se konaly další bodovací turnaje mládeže. Naše účast byla tentokrát završena fantastickým výkonem naší hráčky Veroniky Janů, která v kategorii nejmladších žákyň získala zlatou medaili ve dvouhře, a ve čtyřhře získala stříbro. V průběhu turnaje ztratila pouze dva sety a její výkon gradoval ve finále výsledkem 3 : 0. Tento skvělý úspěch ji vynesl na třetí místo žebříčku ČR.
I v dalších kategoriích jsme zaznamenali úspěch. V kategorii mladších žákyň vyhrála Michaela Rohová útěchu kategorie A a zařadila se tak na celkové 13.místo v turnaji. Veronika Janů v této kategorii také udržela áčko, což je pěkný výsledek. V kategorii nejmladších žáků Marek Roll sice nezopakoval úspěch z předchozího turnaje, ale i on bojoval statečně a na turnaji obsadil 35. - 38 místo z šedesáti účastníků.
Naše mládež dělá Jiskře Humpolec dobré jméno.

Kompletní sada medailí po dalším kole BTM Vysočiny

Vloženo 13.1.2019

Další kolo Poháru Vysočiny mládeže zastihlo naše hráče v dobé formě. V kategorii staršího žactva se urodilo stříbro zásluhou Jáchyma Jaroše, o bronz se postaral Josef Stehno. A to nejlepší - v kategorii nejmladšího žactva cinklo zásluhou Veroniky Janů dokonce zlato. Další medaile přišly ve čtyřhrách. Dvojice Roll - Janů V. a Stehno - Pazderka získaly shodně stříbro. Pouze v kategorii dorostu jsme medailově nezabodovali. Nevadí. Děkujeme všem našim hráčům za dobrou reprezentaci oddílu a medailistům gratulujeme.


Členské příspěvky pro rok 2019

Vloženo 9.1.2018

Z důvodu nárůstu výše poplatků za soutěže, registrace a další platby, se oddílové příspěvky rokem 2019 zvyšují o 200,- Kč ročně. Úhrada na celý rok 2019 ve výši 1200,- Kč do 31.3. běžného roku (registrovaní a mládež).
Úhrada na celý rok 2019 ve výši 600,- Kč do 31.3. běžného roku (neregistrovaní).
Platbu je možné provádět bezhotovostně na účet oddílu stolního tenisu TJ Jiskra Humpolec č. 620213349/0800, var. symbol 34 (do zprávy pro příjemce nutno uvést jméno člena a jeho rodné číslo).


Vánoční oddílový turnaj - 17.ročník

Vloženo 18.12.2018

Datum: 15. 12. 2018, 9:00 -15:00 hodin
Účast: 35 hráčů do dvouher a 37 do čtyřher
Systém: dvoustupňový, skupiny a vyřazovací pavouk, útěcha pro nepostupující
Tombola a ceny : pivo 10x (Bernard), salám 20+20 (Krahulčí), poháry, medaile a poháry hlavní soutěž a útěcha pro první čtyři. Ceny p. Vlčková a p. Vítek. Děkujeme.

Výsledky jednotlivců:
1. Hájek Jaroslav
2. Kmoch P. ml.
3. Krčil T., Brukner Vít
5.-8. Krčil J., Stehno, Krčil A., Kmoch P. st.
9.-16. Pazderka, Vítek, Marek M. st., Trnka J., Prokop T., Poulíček, Vavroš, Roh M.
17. Roh T.
18. Hložek F.
19.-20. Zadina, Jaroš J.
21.-24. Janů V., Brůna, Marek M. ml., Řezáč
25.-32. Čech, Bošek, Žáček, Roll D., Roll M., Šimek, Blažek, Loskot
33. Vacek P.

Výsledky čtyřher:
1. Kmoch P. ml. - Trnka J.
2. Brukner - Krčil T.
3. Poulíček - Řezáč, Hájek - Krčil A.
5.-8. Stehno - Pazderka, Marek M ml.-st., Vavroš - Hložek, Roh – Roh
9.-16. Zadina-Brůna, Vítek-Prokop, Šimek-Čech, Rohová-Janů, Vlčková-Studenovský, Roll-Roll, Žáček-Jaroš, Loskot-Vacek

Shrnutí trenérem a rozhodčím v jedné osobě
Překvapení : Jaroslav Hájek zaslouženě zvítězil. Postupně porazil Krčila T. ve skupině, Krčila A., Bruknera a ve finále i Kmocha ml. Blahopřeji ještě jednou.
Dále považuji za překvapení i vítězství P. Stehna ve skupině s p. Poulíčkem 3:0 a postup dále přes M. Marka st. mezi 8 nejlepších.
Za zmínku stojí i 2.místo ve skupině P. Pazderky, který postoupil přes čerstvého 70. p. Nováka. Dále v 1. kole těsně prohrál s finalistou P. Kmochem ml. 2:3 (9:11 v pátém setu).
Blahopřeji naší mládeži a držím jim palce v začleňování do krajských týmů. Doufám, že jim sláva nestoupne moc do hlavy.
Na závěr děkuji všem, kteří se podíleli na organizaci a propagaci turnaje.
Studenovský Petr.Blansko zaslíbené úspěchům

Vloženo 19.11.2018

V sobotu 17. a v neděli 18.11. se v Blansku konalo další BTM ČR mládeže. Naše účast sice nebyla početná, ale nesmírně úspěšná. V sobotu v kategorii mladších žákyň postoupila Michaela Rohová, po skvělých výkonech ze 2.místa ve skupině, mezi nejlepších 12 hráček v turnaji. Porazila desátou resp. osmnáctou hráčku žebříčku a vybojovala zasloužený postup. A i zápas s vítězkou skupiny - pátou hráčkou žebříčku byl velmi vyrovnaný. A celkové 9. - 12.místo je pěkný úspěch. Naše druhá hráčka Veronika Janů měla velmi těžký los a ze skupiny bohužel nepostoupila. V neděli do bojů zasáhli dva naši zástupci. Marek Roll, který předvedl pěkné výkony a po 2.místě ve skupině postoupil do hlavní soutěže. V prvním kole "pavouka" sice prohrál, ale i tak si zaslouží pochvalu za předvedené výkony.
A pak to přišlo... Veronika Janů získala v kategorii nejmladších žákyň dvě medaile. Zlatou ve čtyřhře (spolu s Romanou Gluckovou - TJ Granit Moravský Beroun) a bronzovou v kategorii jednotlivců. V semifinále prohrála s budoucí vítězkou turnaje, byl to nervydrásající boj na pět setů a byla jediná kdo s vítězkou odehrál vyrovnaný zápas. Držme palce ať to příště konečně vyjde až do finále. A hlavně JEN TAK DÁL !

ARCHIV 2017

ARCHIV ZPRÁV

ARCHIV ZPRÁV 2013/2014